Obserwuj:
Podróże

ny calling!

Pozostało kilka dni do naszego wyjazdu. Czytam przewodniki, robię notatki, analizuję plan miasta… Choć nie jest to moja pierwsza podróż do Nowego Jorku, napewno pierwsza, tak dobrze zaplanowana. Wiem jak chcemy spędzić ten czas i co zobaczyć. Znalazłam miejsca których wcześniej nie widziałam, a są warte odwiedzenia (bo są ciekawe, klimatyczne albo po prostu piękne).
Mamy w planach kilkudniowy pobyt w małym miasteczku na Long Island, blisko plaży i natury, oraz kolejne dni spędzone w samym Nowym Jorku: hałaśliwym, zatłoczonym i kolorowym pod każdym względem. Jedziemy w trójkę: ja, M. i Lili, więc z pewnością będą to wakacje odrobinę inne niż do tej pory – z pewnością odwiedzimy wiele placów zabaw i parków miejskich, a tempo spacerów będzie dostosowane do naszego Malucha. Planujemy spotkać się z naszymi znajomymi i poszwendać się samotnie po mieście.
Dlatego też, jeśli ten blog w ciągu najbliższych tygodni przekształci w album pełen zdjęć z podróży, nie miejcie mi tego za złe…:)
P.S. Jeśli macie ochotę zobaczyć kilka zdjęć z moich poprzednich wyjazdów do Nowego Jorku  to zerknijcie na te linki: nowojorskie opowieści, festiwal kiczu oraz wczesna jesień *

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą:

  • Za złe?? Chyba kpiny sobie Olu urządzasz! Dużo zdjęć poprosimy! My szarzy ludkowie świat chcemy oglądać 🙂
    Powodzenia!

  • Olu wszystkie babki na spotkaniu Ci zazdrościły, zazdroszczę i ja…z chęcią pooglądam zdjęcia nawet tysiące. Udanego dnia dla Ciebie 😉

  • Na tę serię czekam chyba najbardziej! Pewnie nieprędko będę miała okazję sama zobaczyć NY więc cudownie będzie oglądać go u Ciebie.

    Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu! 🙂