Obserwuj:
Wydarzenia

bloggers photo meeting 2 [dzień 1]

Minęło już kilka dni od kiedy wróciłam do domu, ale w głowie cały czas mam Starachowice i Bloggers Photo Meeting 2. Te kilkaset zdjęć które zrobiłam utwierdziły mnie w przekonaniu, że to był wspaniały weekend. Bo miejsce było wyjątkowe, tematyka i przede wszystkim Dziewczyny!

Wszystko zaczęło się w piątek wczesnym popołudniem – wraz z Olą wyjechałyśmy z Krakowa i obrały kierunek: Starachowice.  Na miejscu powitał nas niesamowity domek z niebieskimi okiennicami i urocze organizatorki spotkania – Iza, Marta i Beata

DSC_0281

DSC_0268

DSC_0286

O 18:00 zaplanowana była kolacja w magiczym miejscu. Tym miejscem okazał się zagajnik świerkowy z apetycznie zastawionym stołem przez Deli Catering i dekoracjami, między innymi od Regalia Polska Manufaktura, Dom Artystyczny i Baziółka. Zanim usiadłyśmy do kolacji wszytsko musiałyśmy porządnie obfotografować. My, czyli wspomniane wcześniej Iza, Marta, Beata i Ola, a także blogerki zaproszone na to wydarzenie: Marta, Magda, Kasia, Marta, Kasia, Ilona Małgosia i ja:)

DSC_0205

DSC_0211

DSC_0202

DSC_0206

DSC_0235

DSC_0236

DSC_0265

DSC_0287

DSC_0274

DSC_0275

 

DSC_0300

DSC_0299

DSC_0252

DSC_0313

Nasz wieczór był wypełniony rozmowami, zdjęciami i dużą dawką śmiechu (i chwilą na social media 😉 ). I gdyby nie komary, to na pewno jeszcze długo siedziałybyśmy przy świecach. Ale dobrze że nas przegoniły,  czekał na nas kolejny dzień pełen stylizacji i fotografii….

Ale o tym, opowiem następnym razem 🙂

Na koniec muszę jeszcze wspomnieć o partnerach wydarzenia, bo dzięki ich pomocy mogłyśmy to wszystko przeżyć:

Regalia, Coqlila, Jysk, Cotton Ball Lights, DekorujSam, Anita Się Nudzi, AhojHome, Wiewórka i Spółka, Deli Catering, Decorolka, Red Mug, Baziółka, Primacol, Kaflove, Dom Artystyczny, Drecotton 

DZIĘKUJEMY <3

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą: