Obserwuj:
Przyjemności

5 zachwytów stycznia [#6]

flat ley blog.stabrawa.pl

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie styczeń to jeden z najmniej lubianych miesięcy. Wtedy zima pokazuje się od tej mroźnej strony, dni są nadal krótkie a słońca niewiele. Pisząc o styczniowych zachwytach chciałabym go w końcu odczarować, bo ma jedną ogromną przewagę nad pozostałymi miesiącami w kalendarzu. Jest pierwszy, tym samym ma w sobie największą siłę motywacji do działania.

#1. Organizacja czasu.

Postanowiłam sobie, że uporządkuje mój dzień pracy. Pracownię mam w domu, więc czas na sprawy zawodowe przeplata się z tym prywatnym. Dlatego wymyśliłam sobie ramowy plan dnia, przetestowałam, wprowadziłam drobne poprawki i działa!

zachwyty stycznia, przyjemności, organizacja czasu

#2. Muzyka

Wieczorami uwielbiamy z M. słuchać muzyki. Rozsiadamy się na sofie, nalewamy sobie kieliszek wina i włączamy hity przełomu lat 90-tych i 2000 roku. A że jeszcze nie mamy w domu parapetów (tak, wciąż), stwierdziliśmy że jak tylko się pojawią, zorganizujemy spóźnioną parapetówkę.
Właśnie z taką playlistą.

zachwyty stycznia, przyjemnośc, dom z charakterem 2, domy z wizją, projekty z wizją, skandynawski salon , sofa modułowa

#3. Alchemia od Kuchni

To fajne miejsce na krakowskim Kazimierzu, o którym już pisałam. Wtedy jednak była awaria oświetlenia i połowa lamp nie działała (ciekawe czy było to widać na zdjęciach?), więc koniecznie musimy tam wrócić. I zrobić więcej zdjęć, a przede wszystkim spróbować obiadowego menu.

zachwyty stycznia, przyjemności, alchemia od kuchni, krakowski kazimierz, gdzie zjeść kraków, śniadanie

#4. Drabina

W jedną styczniową sobotę pojechałam z Lili do siostry. Po powrocie do domu, w mojej pracowni stała najpiękniejsza brzozowa drabina.
Dzięki M! <3

zachwyty stycznia, przyjemności, drabina diy, drabina z brzozy, brzozowa drabina

#5. Plany, marzenia, pragnienia  

Styczeń to świeży start, nowy początek i czysta kartka. Ja swoją zaczynam zapisywać – mam mnóstwo myśli i marzeń, i wiem że samo trzymanie kciuków nic nie da. Więc wzięłam się do roboty, Wy też nie traćcie czasu!

zachwyty stycznia, przyjemności, plany na nowy rok

I to już wszystko.

A Was, co zachwyciło, albo zatrzymało na chwilę w poprzednim miesiącu?

Pięknego lutego, bo później już tylko krok do wiosny!

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą: