Obserwuj:
Blogowanie

share week 2017

share week 2017

Jest wieczór. Lili już od pół godziny śpi w swoim łóżku, ja bardziej zmęczona niż zwykle, kieruję swoje kroki do sypialni. To co odpręża mnie wieczorem to czytanie: książek, magazynów i blogów.
I to blogi biorę do łóżka zdecydowanie najczęściej.

Lubię wchodzić w świat autorek (bo wiecej czytam tych, prowadzonych przez kobiety), wiedzieć co aktualnie siedzi w ich głowach, co je fascynuje, zachwyca albo czym pracują.  Blogi mają w sobie pewną magię, którą jeśli tylko uchwycę, powoduje że wracam do niego regularnie.

Moja lista blogów które czytam jest długa. Często są to blogi o codzienności, o pasji, o podróżach i stylu życia. Czytam kilka blogów specjalistycznych, w których motywacja, organizacja i efektywność są słowami kluczowymi. Z przyjemnością zaglądam na blogi poświęcone modzie, fotografii i wnętrzom.
Jest ich sporo!

W tym roku po raz pierwszy biorę udział w SHARE WEEK 2017 – akcji którą stworzył Andrzej Tucholski. Chodzi o podzielenie się ulubionymi blogami, czyli twórcy polecają twórców.

Wybór trzech blogów nie jest ławty, bo dobrych miejsc w sieci jest mnóstwo. Więc pokażę Wam te, które są mi bliskie i czuję do nich pewną chemię 🙂

#1.  ESENCJA

Blog Aleksandry odkryłam całkiem niedawno. Z każdym wpisem coraz lepiej ją poznaję i stwierdzam, że uwielbiam jej podejście do życia. Świadome, spokojne, z rodziną i drobnymi przyjemnościami. Czasami z przymrużeniem oka i lekkim dystansem do świata.

share week 2017

#2. ANIA ULANICKA

Z tą dziewczyną poczułam chemię od momentu, gdy po raz pierwszy trafiłam na jej blog. Jest świeżo upieczoną fotografką-freelancerką, która dla pasji i bloga porzuciła etat.  To od niej uczę się efektywnej pracy i mądrego podejścia do zadań. I to z nią planuję kawę od prawie dwóch miesięcy, którą wiem że w końcu wypiję.

share week 2017

#3. SIMPLY DANCER’S LIFE

Blog pięknego i delikatnego Łabędzia, czyli Anety – tancerki baletowej. Jej zdjęcia w kostiumach i na sali treningowej mogłabym oglądać bez końca. Pokazuje kulisy swojej pracy ale także codzienność, kiedy ściąga pointy, i jest zwykłą dziewczyną lubiącą wnętrza, gotowanie i modę.

share week 2017

Koniecznie zaglądnijcie do tych dziewczyn, tylko zarezerwujcie sobie dłuższą chwilę bo przypuszczam że przepadniecie.
A jeśli macie ochotę, to podzielcie się swoimi ulubionymi blogami w komentarzu.

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą: