Obserwuj:
Przyjemności

5 zachwytów maja [#8]

zachwyty maja, to co dobre w maju, polecenia majowe, co fajnego w maju, linki, podcasty,

Maj to zdecydowanie mój ulubiony miesiąc! Po pierwsze, zawsze zaczyna sie długim weekendem, po drugie jest miesiącem urodzin: moich, mojej córki i siostry oraz kilku innych fajnych osób…. więc powodów do świętowania przy ciachu i lampce wina jest wystarczająco dużo. Po trzecie, jest zapowiedzią wyczekiwanego lata…

W maju działo się dużo dobrego –  oto 5 zachwytów maja:

#1. URODZINOWA REFLEKSJA

W tym roku obchodziłam okrągłe, 35 -te urodziny. Już wcześniej zastanawiałam się, jak ten dzień zaznaczyć tu, na blogu. Postanowiłam podzielić się z Wami listą 7 lekcji życia, przez które przeszłam, i które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Mądrzejsza o doświadczenia: sukcesy i porażki.
Czytaliście ten wpis?

zachwyty maja, to co dobre w maju, polecenia majowe, co fajnego w maju, linki, podcasty,

#2. SYPIALNIA

W maju lekki lifting przeszła nasza sypialnia – nie była to rewolucja, ale zmiany, które mocno poprawiły komfort naszego życia. A to wszytsko za sprawą tapiceorwanych paneli made for bed, oraz jednego sobotniego przedpołudnia.  Rezultat? Plus 100 punktów do przytulności!

zachwyty maja, to co dobre w maju, polecenia majowe, co fajnego w maju, linki, podcasty,

 

#3. LILIE

Pewnie już nie raz o tym mogliście przeczytać na blogu – lilie to mój absolutny numer 1 jeśli chodzi o kwiaty. I jeśli chcesz mi coś podarować „zamiast kwiatka”, to nie zawracaj sobie głowy. Kwiaty będą idealne, zwłaszcza białe lilie! Właśnie zaczął się sezon, kiedy są wyjątkowo piękne i intensywnie pachnące, wiec kupuję je do domu przy każdej możliwej okazji.
Bo kochamy się z wzajemnością!

zachwyty maja, to co dobre w maju, polecenia majowe, co fajnego w maju, linki, podcasty,

 

#4. PODCASTY

Podczas treningu, w samochodzie i na rowerze, wtedy gdy mam głowę pustą od myśli słucham podcastów. Głównie tematyki biznesowej i rozwojowej, bo w ten sposób najłatwiej mi przyswoić wiedzę, która później pomaga mi w pracy, w prowadzeniu bloga i w życiu. Najchętniej słucham Michała Szafrańskiego, Marcina Iwucia i Oli Budzyńskiej bo poruszane przez nich tematy, w 100% trafiają w moje potrzeby, a ja chłonę je jak gąbka.
I zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego tak późno odkryłam podcasty?

#5. LATO!

Czujecie to? Mamy laaaaaaaaatttoooooooooo!!! Dzień jest absurdalnie długi, na targu są wszystkie owoce o których tylko śniłam cały rok, a poranne wrzaski (dosłownie) ptaków w cudowny sposób mnie budzą!
Czego chcieć więcej?

zachwyty maja, to co dobre w maju, polecenia majowe, co fajnego w maju, linki, podcasty,

A Was, co zachwyciło, albo zatrzymało na chwilę w poprzednim miesiącu?

Pięknego czerwca, czuję że będzie fenomenalny!

Przeczytaj również:

5 Zachwytów lipca

5 Zachwytów grudnia

5 Zachwytów lutego

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą:

 • Gosia

  Piekne zdjęcia mające w sobie to coś. Super podsumowanie.

 • nieprzyzwoitka

  Aż zachęciłaś mnie i kliknełam w „sypialnię” – przepiekna! Ta ściana z szyb jest świetna! Chciałabym takie coś w moim domu-który-kiedyś-wybuduję 🙂 Podobnie jak Ty, wpadam w euforię, bo już lato! Nie mogę się nacieszyć tą pogodą i poranna kawą na ukwieconym balkonie. Przeżywam stan podobny do zakochania i nie jestem stabilna emocjonalnie! W moim wazonie na razie stoją piwonie, ale lilie wkrótce też doczekają się swojego miejsca:) Aż chce się krzyknąć „chwilo trwaj ” 🙂 Pozdrawiam Cię najsłoneczniej!

  • Dziękuję za przemiłe słowa <3 Początek każdej pory roku wywołuje u mnie ogromy zachwyt, a lato to już w ogóle 🙂 No i życzę spełnienia marzeń o własnym domu 🙂

 • Mnie w poprzednim miesiącu nie zachwyciło nic. Ten za to zapowiada się nieźle. Mam więcej energii i motywacji do działania. Nie wiem skąd się wzięła, ale niech trwa jak najdłużej.
  Patrzyłem na zdjęcia sypialni, piękna jest. Tak trochę po skandynawsku, uwielbiam 🙂

 • Juana Juana

  https://uploads.disquscdn.com/images/1d59218713b094c61968579e696ac1aebfcd11202c4bb5f3924285e32f01d921.jpg

  chciałabym zapytać jak rozwiązałaś sprawę balustrady na piętrze, mam antresolę ale nie mam pomysłu na schody i balustradę ;/ tą linki? dzieciaki nie przechodzą przez to?

 • Z tymi podcastami miałam to samo – jak nie wiedziałam, to nie wiedziałam, a jak się dowiedziałam, to momentalnie się od nich uzależniłam. Fantastyczna sprawa!
  A to zdjęcie z wpisu urodzinowego jest moim ulubionym! <3

  • Prawa? Podcasty to dla mnie jedyny i sensowy sposób nauki i poznawania nowych tajników związanych z blogiem i biznesem. A dzięki nagraniom, mogę z nich korzystać zdecydowanie częściej. Buziaki!