Obserwuj:
Przyjemności

5 zachwytów lipca [#9]

5 zachwytów lipca blog stabrawa

Lipiec przeleciał w ekspresowym tempie – większość czasu spędziłam w pracowni, czego efekty niedługo będę mogła pokazać. Miniony miesiąc miał również ekstraminuty, bo Lili wyjechała z dziadkami na wakacje, a to oznaczało więcej czasu na moje zachwyty!

#1. ZIELEŃ

Kiedy firma Pantone ogłosiła kolor na rok 2017 – greenery, czyli świeżą zieleń pomyślałam sobie: „Serio? Nie znoszę zieleni!” Pół roku później, zaczęłam intesynie myśleć o nowym kolorze do naszego domu, i przyszła mi do głowy właśnie zieleń, tylko w ciemnym głębokim odcieniu.
Inspiracji nie musiałam szukać daleko: stylizacja sesji zdjęciowej, którą zrealizowaliśmy do naszej kolekcji mebli 2B tonie w zieleni.

I okrutnie mi się to podoba!

5 zachwytów lipca, kolekcja mebli 2b, przyjemności, wolny czas, odpoczynek5 zachwytów lipca, kolekcja mebli 2b, przyjemności, wolny czas, odpoczynek 5 zachwytów lipca, kolekcja mebli 2b, przyjemności, wolny czas, odpoczynek

fot. Przemek Kuciński

#2. NAGRANIE

W lipcu odwiedziła mnie Asia Wróblewska z Green Canoe. Na jeden dzień, nasz dom zamienił się w plan zdjęciowy: Asia wraz z ekipą zrealizowała odcinek nowej serii „Na kawie u…” I choć odrobinę boję się efektów, bo z kamerą zaprzyjaźniam się małymi krokami, jestem ogromnie ciekawa jak to wszystko wyszło 🙂

nagranie z green canoe, nagranie na kawie u

#3. ILE MASZ LAT?

Któregoś  dnia przeglądałam magazyn PANI. We wstępie, napisanym przez Małgorzatę Domagalik, poruszony był temat podejścia kobiet do swojego wieku. Dla wielu z nas, jest on tematem tabu: nie chcemy mówić o nim głośno, ani tym bardziej odkrywać wszystkich kart. Mówienie o naszej metryce wzbudza nieuzasadniony wstyd.

 Pod koniec tekstu pada stwierdzenie:

 „Kończąc trzydziestkę, zawsze spotkasz kogoś, kto będzie od Ciebie młodszy. Tylko czy ciekawszy, atrakcyjniejszy, seksowniejszy?”

No właśnie!

W maju skończyłam 35 lat, i nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze w swojej skórze.

5 zachwytów lipca 5

#4. EKSTREMALNA PRODUKTYWNOŚĆ

Pewniej bezsennej nocy, szukałam w sieci informacji na temat zwiększenia produktywności, wydajniejszej pracy i lepszej koncentracji. Znalazłam stronę Bartka Popiela, który swoim krótkim opisem, przekonał mnie do zakupu jego kursu on-line „Extreme Productivity”. Połowa materiału już za mną – po wdrożeniu większości wskazówek jestem pozytywnie zaskoczona efektami. Sprawniej zarządzam moimi projektami i realizuję kolejne etapy.

Tego mi było trzeba!

5 zachwytów lipca, ekstremalna produktywność

#5. MAGIA PORANKA

W lipcu zaczęłam wstawać wcześniej. Normalnie, kiedy odprowadzam Lili do przedszkola, wstaję 6:30. Obecnie, jeśli tylko nie położę się spać zbyt późno, budzik dzwoni o 5:00 rano. Kiedy dom jeszcze śpi, a słońce już wstaje, dostaję podwójnych skrzydeł! Wtedy piszę teksty na blog, obmyślam nowe posty i czytam wszytsko to, na co zabrakło czasu w ciągu dnia. Zresztą jest to jedna ze wskazówek dotycząca produktywności: jeśli brakuje Ci czasu zacznij wcześniej wstawać.

I u mnie się to genialnie sprawdza!

5 zachwytów lipca, charlotte kraków

I o już wszystko.

A Was, co zachwyciło, albo zatrzymało na chwilę w poprzednim miesiącu?

Z niecierpliwością czekam co przyniesie sierpień.

Pięknego!

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą: