Obserwuj:
Podróże

NASZ NOWY JORK
[FILM]

nowy jork

Nowy Jork, wczesna wiosna 2015 roku. Chłodne powietrze przeplata się z ciepłym słońcem a pogoda jest w kratkę. Jeszcze puste ulice, bo sezon turystyczny nie zaczął się w pełni. Mnóstwo miejsc do zobaczenia, mnóstwo kroków do zrobienia. A w tym wszystkim my i nasza niespełna dwuletnia Lili.

O tej podróży myśleliśmy dość długo, bo oboje z M. chcieliśmy pojechać do miasta, w które jest nam bliskie , Nowy Jork przyciąga nas jak magnes, i choć nie jesteśmy w tym specjalnie oryginalni bo wiele osób go uwielbia, tym razem omijaliśmy większość „hot spotów”. W zamian odwiedziliśmy większość placów zabaw i prawie każdy park.

nowy jork

***

Jeździliśmy pomiędzy Wading River na Long Island a Nowym Jorkiem. W ciągu trzech tygodni zrobiliśmy mnóstwo kilometrów: między innymi byliśmy w zoo na Bronxie i fokarium na LongIsland, przeszliśmy dziesiątki przecznic po Manhattanie i wybraliśmy się do SixFlags, parku rozrywki w New Jersey. Wielokrotnie wkurzaliśmy się na pogodę, bo często było jeszcze czuć zimowy wiatr i z wielką ochotą leżeliśmy na plaży w najgorętszy dzień podczas naszego pobytu – było 25 stopni!.

Muszę przyznać że to były nasze najlepsze wakacje, bo choć byliśmy w miejscu w które dobrze znamy, to i tak odkrywaliśmy je na nowo.
Bo po raz pierwszy byliśmy tam w trójkę <3

p.s. 3 lata – dokładnie tyle czasu zajęło mi montaż filmu z Nowego Jorku. Nie, wróć, 3 lata odkładałam to, by sam montaż ogarnąć w 3 wieczory.
Ale cóż, lepiej późno, niż później 🙂

 

A więcej wpisów i zdjęć z naszej podróży, znajdziecie poniżej:

Long Island – Wading River

Williamsburg

Central Park

Manhattan

Roosvelt Island

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą: