Obserwuj:

O mnie

Wszystko zaczyna się od inspiracji. To ten krótki moment, w którym serce podskakuje mi z zachwytu, a myśli koncentrują się na „tym jednym”. Później przychodzi fascynacja: zaczynam szukać, drążyć i nieustannie układać w głowie, aby po dłuższej chwili narodziła się… prawdziwa pasja.

Mam na imię Aleksandra i jestem projektantką wnętrz. Od kilku lat prowadzę pracownię Stabrawa.pl, w której daję upust moim inspiracjom i fascynacjom. Lubię otaczać się pięknymi przedmiotami, doceniam dobre wzornictwo, kocham kolory ziemi. Jakiś czas temu moje serce skradł Nowy Jork, a całkiem niedawno – fotografia.

aleksandra stabrawa

fot. Ania Ulanicka

Na blogu piszę o moich inspiracjach, fascynacjach i pasjach. Pokazuję wnętrza naszego domu i projekty nad którymi pracuję. Piszę o tym gdzie byliśmy, lub dokąd się wybieramy. Jest o małych i większych przyjemnościach. Będzie odrobinę o garderobie i ciuchach (no cóż, w końcu jestem kobietą! ) i o tym co siedzi w mojej głowie. Zainspiruję Cię do tego, by mieszkać piękniej i doceniać drobne przyjemności.

Zapraszam Cię do mojego świata, w którym słowo INSPIRACJA, to klucz otwierające wszystkie drzwi.

Share: