Obserwuj:
Projekty, Wydarzenia

autorska kolekcja mebli „2B”

W połowie zeszłego miesiąca sfotografowaliśmy naszą drugą autorską kolekcję mebli o nazwie 2B. Kolekcję, którą razem z Alicją zaprojektowałyśmy w naszej pracowni  Stabrawa.pl Pierwsze szkice poszczególnych elementów powstały jeszcze w zeszłym roku, kiedy to pracowałyśmy nad meblami Kółko Krzyżyk. Jednak ostateczna bryła każdego mebla 2B została dopracowana w tym roku, a premierę zaplanowaliśmy na jesień.

Kolekcja 2B powstała z połączenia forniru orzecha amerykańskiego z lakierem w kolorze białym, szarym i czarnym a charakteru nadają lniane sznurki rozpięte w nogach mebla. Połączenie tych materiałów daje wrażenie prostej i niewymuszonej elegancji. Dzięki różnym kombinacjom kolorystycznym oraz duwkolorowym blatom (stąd nazwa 2B) meble wpisują się zarówno w klimat vintage, industrialny jak i skandynawski.

meble-2b-stabrawa-pl-1

meble-2b-stabrawa-pl-2

meble-2b-stabrawa-pl-4

meble-2b-stabrawa-pl-5

meble-2b-stabrawa-pl-6

meble-2b-stabrawa-pl-7

meble-2b-stabrawa-pl-16

meble-2b-stabrawa-pl-17

meble-2b-stabrawa-pl-10

meble-2b-stabrawa-pl-11

meble-2b-stabrawa-pl-12

meble-2b-stabrawa-pl-13

meble-2b-stabrawa-pl-14

meble-2b-stabrawa-pl-22

Na kolekcję składa się: stół jadalny, komoda i szafka rtv w dwóch rozmiarach, regał, stolik kawowy i półki. Niezależnie od konfiguracji poszczególnych elementów, kolory i formy zostały dobrane w taki sposób, aby zawsze do siebie pasowały.
Przyznaję, że jesteśmy bardzo zadowolone z efektu bo mnóstwo serca włożyłyśmy w ten projekt!

Wszystkie elementy kolekcji powstały na zamówienie pracowni meblowej Durbas Style i są do kupienia w sklepie Umebluj Mieszkanie. Zapraszamy!:)

Meble sfotografował Przemek Kuciński/niewformie.pl

Jeśli to co robię inspiruje Cię - poleć mnie proszę swoim znajomym :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Wpisy, które Cię zachwycą: